Haber
19 Yaş Altı Kız Voleybol Milli Takımı Dünya Şampiyonası’nda (RE) 3’te 3 yaptı
![](https://erenlerhaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/19-yas-alti-kiz-voleybol-milli-takimi-dunya-sampiyonasinda-re-3te-3-yapti-GbqsdTti.webp)
Hırvatistan ve Macaristan’ın ortaklaşa düzenlediği FIVB 19 Yaş Altı Kızlar Dünya Şampiyonası’nın üçüncü maçında 19 Yaş Altı Kız Voleybol Milli Takımı, Dominik Cumhuriyeti’ni 3-0 yenerek 3’te 3’lük skor elde etti.
B Grubu’nda mücadele eden milli takım, 5 Ağustos Cumartesi günü saat 22:00’de dördüncü maçında Almanya ile karşılaşacak.