Haber

Akşener tekneleri yaktı: Ankara ve İstanbul dahil 81 ilde ayrı ayrı aday göstereceğiz

İyi parti Lider Meral Akşener son röportajında ​​yerel seçimlerde 81 ilde aday göstereceklerini söyledi. Akşener: “Ayrı aday gösterirseniz İstanbul’u ve Ankara’yı kaybetme riskiyle karşı karşıya kalır mısınız?” “Her şeyi hesaba katıyoruz, belki adayımız kazanır” yanıtını verdi.

“İSTANBUL VE ANKARA CUMHURBAŞKANLARI MİLLETİN SESİNE DİNLEMEDİ”

Oy Sonrasında sessiz kalan ve geçtiğimiz günlerde sert bir açıklama yapan DÜZGÜN Partisi lideri Akşener, yerel seçimlerde her ilden bir aday çıkaracaklarını duyurdu. İttifak sistemine karşı durduğunu belirten Akşener, diğer başkanları da farklı aday göstermeye davet etti. Son olarak Fatih Altaylı’ya röportaj veren Akşener, İstanbul ve Ankara’dan başka aday göstereceklerini belirterek, “Partililer ‘Ankara ve İstanbul başkanlarını cumhurbaşkanlığına aday olmaya davet ettiniz ama dinlemediler’ dedi. milletin sesine.’ Bu yüzden konuyu KİK’e, İstanbul’a taşıyacağım.” “Ankara dahil ayrı ayrı aday göstereceğiz. Ben de öyle düşünüyorum.” söz konusu.

“HER ŞEYİ ALIYORUZ”

Bu noktada Akşener, “Ayrı aday gösterirseniz İstanbul’u ve Ankara’yı kaybetme riskiyle karşı karşıya kalır mısınız?” diye sordu. “Her şeyi hesaba katıyoruz, belki adayımız kazanır” yanıtını verdi.

haber-aydincik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu