Teknoloji

Apple, iPhone 14 serisi için yeni bir renk seçeneği sunmaya hazırlanıyor

yıllardır elma iPhone yıl ortasında modellerine yeni bir renk getiriyor. Bu sefer, Weibo’da yayınlanan bir söylenti, Apple’ın ilkbaharda piyasaya sürülmek üzere olduğu yönünde. sarı bir iPhone 14Hazır olabileceğini söylüyor.

Söylentilere göre Apple, iPhone 14 ve iPhone 14 Artı modelleri için sarı rengi piyasaya sürecek. Şirket geçen yıl iPhone 13 Pro’yu piyasaya sürdü. Alp Yeşili versiyonu piyasaya sürmüştü. Şirketin iPhone 14 serisi için tek bir renk mi duyuracağı yoksa Pro iPhone için de yeni bir varyant görüp görmeyeceği şu an için net değil.

Telefon satışlarının düşük olduğu bilindiğinden, Apple’ın yeni müşterileri yeni bir renkle cezbetmeye çalışması doğaldır. şirket geçen yıl yeşil versiyon üzerinde durmuştu. 2021’de iPhone 12 modelleri için seçilen renk moroldu.

Ondan önce elma iPhone 7 ve iPhone 8 sırasında 2 kez (ÜRÜN)KIRMIZIpiyasaya sürüldü ve bu model daha sonra normal sürüm programlarına dahil edildi.

Şirket sık sık bir bahar etkinliği düzenlerken, Apple’ın bu yıl aynısını mı yapacağı yoksa bunun yerine basın bültenlerine mi odaklanacağı belli değil. Karma Gerçeklik başlığıWWDC sırasında duyurulması beklendiği gibi, Cupertino’nun bu iPhone’u, söylentilere göre 15 inç MacBook Air’i ve bu yılın ilk çeyreğinde piyasaya sürülebilecek yeni bir Mac Pro’yu sergilemek için bir etkinlik düzenleyip düzenlemeyeceği belli değil.

tarsus-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu