Yaşam

Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm fragmanı İZLE! Ben Bu Cihana Sığmazam 11. bölüm fragman İZLE! Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm fragmanı HD İZLE!

Ben Bu Cihana Sığmazam 11. kısım fragman İZLE! Başrolünde Oktay Kaynarca’nın yer aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam ATV ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Ben Bu Cihana Sığmazam’ın yeni kısmı merak uyandırdı. Kullanıcılar, dizinin 11. kısmı fragmanını araştırmakta. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin yeni kısım fragmanı izleyiciler tarafından aratılan mevzular ortasında yer alıyor. Ben Bu Cihana Sığmazam 11. kısım fragman İZLE! Ben Bu Cihana Sığmazam yeni kısım fragmanı HD İZLE! Ayrıntılar haberimizde…

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM KONUSU NEDİR?

Köklü ve güçlü bir aileden gelen Cezayir Türk, devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, yurtdışında devam eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu hudut tanımayan tabiplerden Firuze ile tanışır. Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini bilmektedir. Firuze’ye aşık olup yeniden bir aile kuran Cezayir, bir süre sonra deşifre olur ve tekrardan hayata, İstanbul’a dönmek zorunda kalır. Ancak bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise değişik bir İstanbul olarak karşısına çıkacaktır.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM HANGİ GÜN YAYINLANIYOR?

Ben Bu Cihana Sığmazam, Salı günü saat 20:00’da ATV’de izleyicilerle buluşuyor.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 11. KISIM FRAGMANI İZLE!

Ben bu cihana sığmazam 11. kısmı izlemek isteyen kullanıcılar, BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 11. KISIM FRAGMANI İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu