Haber

Kızılcık Şerbeti hayranları perişan olacak! Son karar…

Geçtiğimiz cuma akşamı ekrana gelen Kızılcık Şerbeti yeni bölümü yine izleyenleri büyülemeyi başardı.

Dizinin bu haftaki bölümünde Nihal’in Mustafa’yı aldatıp aldatmayacağı ve Alev’in Apo’dan ayrılıp ayrılmayacağı merak konusu oldu.

Ancak beklenmedik bir gelişme tüm planları alt üst etti.

Kızılcık Şerbeti’nin önemli karakterlerinden Apo’yu canlandıran ünlü oyuncu Settar Tanrıöğen, geçtiğimiz günlerde beyin kanaması geçirmişti.

Bu üzücü olay dizinin geleceğine dair endişeleri de beraberinde getirdi.

Settar Tanrıöğen’in yaşadığı sağlık sorunu dizinin gelecek bölümlerinin nasıl şekilleneceği konusunda belirsizlik yarattı.

Son tez şok etti

Son söylentiler, ünlü oyuncunun beyin kanaması ve rahatsızlığı nedeniyle yeni bölümlerde yer almayacağı için Kızılcık Şerbeti dizisinin krize girdiğini gösteriyor.

Dizinin yapım ekibi ise duruma çözüm bulmak için çeşitli formüller üzerinde çalışıyor.

Bu formüllerden ilki dizinin erken sezon finaline sahip olması. Bu durumda Apo karakterinin diziden uzaklaşmasını engellemeye çalışıyorlar. Bu süreçte dizinin güncel senaryosuna uyulacak ve ünlü oyuncunun sağlığına kavuşması bekleniyor.

İkinci senaryo ise Alev ve Apo karakterlerini boşanana kadar yurt dışına göndermek. Bu süreçte çiftin diziye geri dönmesi planlanıyor ancak boşanma aşamasının da tamamlanması bekleniyor. Ünlü oyuncunun iyileşememesi veya devam etmek istememesi halinde Apo karakterine yeni bir ismin atanacağı düşünülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu