Haber

Milli Eğitim Bakanı, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanını Ziyaret Etti

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ı makamında ziyaret etti.

Bir dizi açılış ve program çerçevesinde Kayseri’ye gelen Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti. Cumhurbaşkanlığı girişinde çiçeklerle karşılanan Bakan Tekin, Başkan Büyükkılıç ve beraberindekilerle birlikte başkanlık makamına geçti.

Cumhurbaşkanlığı makamını ziyaret eden Başkan Büyükkılıç, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Bakan Tekin’e kentteki hizmet ve projeler hakkında bilgi verdi. Eğitim alanında değerli proje ve hizmetlerin hayata geçirildiği Kayseri’nin önemine dikkat çeken Bakan Tekin, Başkan Büyükkılıç’a misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederek tüm Kayseri halkına sevgi ve şükranlarını iletti.

Bakan Tekin ayrıca Büyükşehir Belediyesi Gurur Defterini imzalayarak günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi. Sıcak ve samimi bir atmosferde gerçekleşen ziyarette Bakan Tekin’e, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Nazif Yılmaz, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, AK Parti Kayseri Milletvekili Ayşe Böhürler, AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm, kaymakamlar, ilçe belediye başkanları, İl Milli Eğitim Müdürü Bahameddin Karaköse. beraberindeki heyete eşlik etti. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu