Teknoloji

Özdemir Bayraktar Milli Teknoloji Merkezi’nden paylaşılan görseller

Baykar, sosyal medya hesabından Özdemir Bayraktar Milli Teknoloji Merkezi’nden ramazan süslerinden görüntüler paylaştı.

Baykar’dan yapılan açıklamaya göre Özdemir Bayraktar Milli Teknoloji Merkezi, 200 bin metrekare arsa üzerinde kurulu ve dünyanın en nitelikli sosyal tesislerine sahip bir tesis.

Üretim, mekanik ve elektronik entegrasyon aşamaları ortada olan 58 bin metrekarelik Ar-Ge Tasarım Merkezi tesisinde 13 farklı mühendislik disiplini bir arada çalışıyor.

Merkezde 100 bin metrekare kapalı alanda üretim ve entegrasyon tesisleri bulunurken, 24 bin metrekarelik Baykar Park’ta suni çim futbol sahaları, basketbol ve voleybol sahaları ve yürüyüş parkuru bulunuyor. Ayrıca Ar-Ge ve Tasarım Merkezi’nde mescit, konferans salonu, cep sineması, iki adet kapalı havuz, Türk hamamı, sauna, spa merkezi ve fitness salonu bulunmaktadır.

Çocuklu çalışanlar için kreş imkanlarının sunulduğu merkezde 45 oda / 70 yataklı konaklama tesisi, 670 kişilik yemekhane, 2 yemekhane, 440 araçlık otopark ve 22 bin metrekare yer alıyor. metre.

Baykar Yönetim Kurulu Başkanı ve Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar, tesise ilişkin görüşlerini sosyal medya hesabından paylaşarak, “Teknoloji Yerleşkemiz. Kalbimizin aktığı yer. Evimiz.” terimini kullandı.

Baykar Genel Müdürü Haluk Bayraktar, “Yüksek teknolojiyi milli değerlerimizle harmanlayan insan odaklı yerleşkemiz Özdemir Bayraktar Milli Teknoloji Merkezi, dünyanın en nitelikli sosyal tesislerine sahip.” paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu