Haber

Şampiyon güreşçilerden Başkan Tekin’e ziyaret

İzmir’de düzenlenen U20 Güreş Turnuvası’ndan 4 altın, 4 gümüş ve 3 bronz madalyayla dönerek tarihi bir başarıya imza atan Torbalı Belediyesi Güreş Takımı, dün Belediye Başkanı Mithat Tekin’i ziyaret etti.

Şampiyon güreşçilerden Lider Tekin’e ziyaret

Torbalı Belediyesi güreş takımından tarihi başarı

Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin spora ve sporcuya desteklerini sürdürüyor. Bu kapsamda Torbalı Belediyesi, 25 kategoride 62 eğitmenle açtığı kurslarla gençlerin gelişimini ve başarısını sağlıyor, öğrencilerin turnuvalardan başarıyla dönmelerini sağlıyor. Geçtiğimiz günlerde İzmir’de düzenlenen U20 Güreş Turnuvasına katılan Torbalı Belediyesi güreş grubu, büyük bir başarıya imza atarak ilçemizi gururlandırdı. Genç sporcular turnuvadan 4 altın, 4 gümüş ve 3 bronz madalyayla dönerek büyük bir başarıya imza attı. Takım halinde turnuvaya damgasını vuran genç sporcular, dün Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin’i ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti. Genç sporcular taleplerini Lider Tekin’e ileterek, 2 Şubat’ta Sakarya’da yapılacak Türkiye Finalleri’nde başarı sözü verdi.

TEKİN: “Başarılarınızın devamını diliyorum”

İzmir’de düzenlenen turnuvaya damga vuran genç güreşçileri tebrik eden Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, yaptığı açıklamada, “U20 İzmir İl Şampiyonası’nda 4 altın, 4 gümüş ve 3 bronz madalya kazanan belediyemizin güreş takımı, şampiyon oldu. Takım olarak büyük bir farkla şampiyon olduk ve Türkiye Şampiyonası’na gitmeye hak kazandık.” Sizleri ofisimizde ağırladık. Başarılarıyla gurur duyduğumuz öğrencilerimize ve onlara büyük katkı sağlayan antrenörlerimiz İsmail Erdoğan, Bedri Dayan ve Funda Bayraktar’a teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Spora ve sporcuya destek olmaya devam edeceğiz” dedi. Sakarya’da düzenlenecek turnuvaya gidecek gruba başarılar dileyen Önder Tekin, “Sakarya’dan başarıyla döneceğinize yürekten inanıyorum. Tanrı yardımcınız olsun. Sizi her zaman desteklemeye devam edeceğiz. “Torbalımızın adını Sakarya’da duyurun” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberaltinekin.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu