Haber

Sultangazi’de kavga ettikleri kişiyi zorla araca bindirip kaçırmaya çalıştılar

SULTANGAZİ’DE 2 sürücü arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Kavga sırasında 1 kişi zorla araca bindirilerek, kaçırılmaya çalışıldı. Çevredekiler o anları cep telefonu kamerasıyla kaydetti.

Esentepe Mahallesi’nde 10 Kasım Perşembe günü öğlenden sonra, biri Suriye asıllı iki kişi ortasında teze nazaran yol verme nedeniyle tartışma çıktı. Kısa müddette arbedeye dönüşen olaya tarafların arkadaşları da dahil oldu. Arbede sokak ortasında devam ederken, bir taraf, tartıştığı şahıslardan birini zorla hafif ticari araca bindirerek kaçırmaya çalıştı. O sırada otomobile zorla bindirilen kişinin arkadaşı, aracın sağ kapısını açarak çıkmasını sağladı. İki arkadaş koşarak olay yerinden kaçtı. Araçla kaçanları yakalamaya çalışan şahıslar, silahla da ateş etti. Yaşananlar cep telefonu kamerasına yansırken, olayla ilgili şikayetçi olmadığı öğrenildi.

“ARKADAŞI KURTARDI”

Yaşananları anlatan bir mahalle sakini, “Önce Türk vatandaşıyla Suriye asıllı bir kişi tartıştı. Daha sonra hengame ettiler. Ondan sonra öbürleri da geldi. 2 araç geldi. Aracın bagajına bir kişiyi bindirip, dövdüler. Daha sonra öteki araca bindirdiler. Adamı tam götürecekleri sırada öbür arkadaşı kapıyı açtı. Arkadaşını kurtardı ve aşağıya hakikat koştular. Kaçan bir kişinin gerisinden araba şoförü kovaladı ve silahla havaya ateş etti. Kaçan kişiyi otomobile bindirip, götürdü. Olaydan sonra polis geldi, görgü şahitlerinden bilgi aldı” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu