Haber

Ümit Milli Futbol Takımı’nın savunma oyuncusu Serdar Saatçı: Norveç’i yenerek çıkışımızı yapmak istiyoruz

Ümit Milli Futbol Takımı’nın savunma oyuncusu Serdar Saatçı, Norveç maçıyla bir atılım yapmak istediklerini söyledi.

Ümit Milli Futbol Takımı, Pendik Stadı’nda oynanan özel maçta Slovenya ile 1-1 berabere kaldı. Maçın ardından basına açıklama yapan Ümit Milli Futbol Takımı’nın defans oyuncusu Serdar Saatçı, “Güzel bir maçtı. İzleme keyfi yüksekti. Çifte efor yüksekti. Rakip daha fizikseldi. Oynadıkları sistem daha iyiydi.” Uzun top. Biz buna karşıydık, her kampta olduğu gibi antrenörlerimiz de her gün oynuyordu.” Alıştırma ve analizlerde bunlara tek tek değiniyoruz. Bahsettiğimiz her şeyi sahada yapmaya çalışıyoruz. Koçumuzun bize gösterdiği her şey sahada ortaya çıkıyor. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bugün ilk 20 dakika çok sallantılıydık ama sonradan sanırım oyuna ortak olduk. Sonuç olarak berabere kaldık. “İyi bir galibiyet olursa bize yakışır” dedi.

“Norveç’i yenerek çıkışımızı yapmak istiyoruz”

Saatçı, Alanya’da oynayacakları Norveç maçıyla ilgili ise, “Biz de biraz şanssızız. Teknik direktörümüz sayesinde bize çok emek verdiler. Bize çok dikkat ediyorlar. Grupta en iyi topu oynayan biziz, en çok şutu atan biziz ama sonuç olarak sonuca ulaşamıyoruz. Sonuçta bir sıkıntı var. “Bu maçla ilk maçına çıkmak istiyoruz. Her maçta gereken performansı gösteriyoruz ama hak ettiğimiz sonucu alamıyoruz. Hem çalışanlarımıza hem de antrenörlerimize haksızlık ettiğimizi düşünüyorum. Çünkü bu kadar emekten fazlasını kazanmamalıydık. İnşallah Norveç maçını kazanıp ilk maçına çıkmak istiyoruz” dedi.

Alanya halkını Norveç maçına davet eden genç futbolcu, “Onları bekliyoruz. Gelsinler maçı izlesinler. Biz oradan 3 puan alıp çıkışımızı yapmak istiyoruz. Onlara bir başarı göstermek istiyoruz.” güzel maç da var.” – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu