Haber

Ünlülerin kuaförü zincirleme kazaya neden oldu

Beyoğlu’nda ünlülerin kuaförü olarak bilinen Mete Şimşek’in lüks marka aracıyla hızlı giderken kırmızı ışıkta bekleyen araca çarparak zincirleme kazaya neden olduğu iddia edildi. Toplam 4 aracın karıştığı kazada ölen ya da yaralanan olmazken, trafikte yoğunluk yaşandı. Kazaya karışan aracın sürücüsü, “Çok hızlı arkadan geldi. Üçümüzü de biçti.”

Kaza, saat 09.30 sıralarında Beyoğlu İmrahor Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre ünlülerin kuaförü olarak tanınan Mete Şimşek, Porsche marka 34 MTS 39 plakalı otomobiliyle hızlı giderken, kırmızı ışıkta duran 34 HCF 596 plakalı Fiat aracına çarptı. Çarpmanın etkisiyle zincirleme kaza meydana geldi. Kazaya 34 K 9026 plakalı Skoda otomobil ile 34 HO 2650 plakalı İETT otobüsü de karıştı. İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. 4 aracın karıştığı zincirleme kazada ölen ya da yaralanan olmazken, araçlarda hasar oluştu. Kazanın ardından olay yerine gelen ekipler, trafiği tek şeritten kontrol altına aldı. Araçların çekici yardımıyla kaldırılmasının ardından trafik normale döndü.

“Üçümüzü de katletti”

Kazaya karışan aracın sürücüsü Mustafa Kemal, “Otobüs, bu araç ve ben burada bekliyorduk. Arkadan çok hızlı geldi. Üçümüzü de biçti. Yaralanan yok ama biz kurtaracağız” dedi. Araçları teslim ettikten sonra hastaneye gidin. Şu anda kazaya 4 araç karıştı. Beyaz araç.” “Benim. Işıklarda bekliyorduk. 10 saniye kadar bekledik. Arkadan çok sert geldi. Şoför frenlerinin çalışmadığını söyledi ama bilmiyorum. Önce o bana vurdu, sonra ben de frene bastım. karşımdaki kişi” dedi. – İSTANBUL

ciftlikkoyajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu