Haber

Çevre Bakanlığından Manisa Soma’ya Ziyaret

MANİSA (İGFA) –Manisa Su ve Kanalizasyon İşletmesi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 19 adet Atıksu Arıtma Tesisi ile Gediz ve Bakırçay havzalarını evsel atıksu kirliliğinden koruyor.

Başarıyla işletilen tesislere Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı yetkilileri tarafından kontroller ve ziyaretler yapılmaya devam ediyor.

Bu kapsamda İşletme bünyesinde hizmet veren Soma Atıksu Arıtma Tesisi Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü İzleme ve Değerlendirme Şubesi yetkilileri tarafından ziyaret edildi. Ziyarette yetkililer tesisin tüm birimlerini detaylı bir şekilde inceleyerek tesisin yapısal durumunu ve arıtma etkinliğini inceledi. Atıksu Arıtma Şube Müdürlerinden ve yetkili bir çalışan olan Onur Artan’dan çalışma ve çalışmalar hakkında bilgi alındı.

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Gediz ve Bakırçay havzalarını eski günlerine kavuşturmak için var gücüyle çalıştıklarını vurgulayarak, Gediz ve Bakırçay Havzalarımızı eski günlerine döndürmek için kurum olarak çalışmaya devam edeceklerini söyledi. günler.

haberkonyaalti.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu