Ekonomi

Daha İyi Büyüme Beklentileri Nedeniyle Küresel Ödemeler Evercore ISI’da Yükseltildi

Global Payments (GPN), Cuma günü Evercore ISI tarafından Neutral’dan Outperform’a yükseltildi ve yatırım araştırma şirketi hisse senedi için fiyat hedefini 129 dolardan 185 dolara çıkardı.

Analistler, yatırımcılara, şirketin artan büyüme beklentileri nedeniyle notunu yükseltmeye karar verdiklerini bildirdi.

Şirketin 2023 dördüncü çeyrek kazanç raporu tarihi 14 Şubat’a yaklaşırken Evercore ISI, 2024’ün dengeli mali toparlanma yılı olacağını öngörüyor. Bunun nedenleri arasında bir yıllık NetSpend ve Gaming iş satışlarının ardından yıldan yıla daha net karşılaştırmalar, EVOP ile entegrasyondan elde edilen maliyet tasarrufları ve hızla büyüyen, teknoloji odaklı çözümlerde güçlü bir konum yer alıyor.

“2024 ve 2025 takvim yılları için düzeltilmiş hisse başına kazanç (EPS) için konsensüs tahminlerinde önemli olumlu revizyonların yanı sıra, azalan sermaye harcamaları ve daha iyi serbest piyasa koşulları nedeniyle fiyat-kazanç (F/K) oranında bir artış bekliyoruz. nakit akışı (FCF) dönüşümü” diye yazdı analistler. ” söz konusu.

Analistler ayrıca, beklenen daha yumuşak performansın ana itici güçlerinin, daha fazla yazılım satışı nedeniyle yüksek tek haneli gelir artışı potansiyeli, kar marjlarında önemli ve kalıcı iyileşme, hisse geri alımlarının piyasa beklentilerini aşan daha iyimser bir FCF projeksiyonu olduğunu belirtiyor. ve şu anda beklenen iki yıllık faydalar. Bunun ciddi bir değer düşüklüğü olduğunu belirttiler.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için lütfen Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

karasuajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu