Haber

Alanya Hentbol Festivali Uluslararası Plaj Hentbol Turnuvası Tamamlandı

gençlik ve SporAlanya Hentbol Festivali Sağlık Bakanlığı, Türkiye Hentbol Federasyonu ve Alanya Belediyesi iş birliğinde düzenlenen Uluslararası Plaj Hentbol Turnuvası, 13-15 Haziran tarihleri ​​arasında Galip Dere Plajı’nda 16 takımın katılımıyla gerçekleştirildi.

3 gün boyunca kıyasıya mücadele edilen turnuvada, genç bayanlar turnuvasının birincisi Elazığ Sosyal Yardım SK, ikinciliği U17 B Ulusal Grubu ve üçüncüsü KKTC Hentbol SK oldu. Genç erkeklerde ise U17 A Milli Grubu birincisi, U17 B Milli takımı ikincisi ve Van Erek Spor Kulübü üçüncüsü oldu. Büyük bayanlarda birincilik KKTC, ikincilik Elazığ Sosyal Yardımlaşma SK ve üçüncülük Lügem Hentbol SK oldu. Büyük Erkeklerde Elazığ Sosyal Dayanışma SK, Kastamonu Hentbol SK ikinci ve Mardin İl Karışımı üçüncü oldu.

Lider Yücel’den ödül

Dereceye giren sporculara ödüllerini Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Gençlik ve Spor İl Başkanı Sami Açıkalın, Türkiye Hentbol Federasyonu Teknik Meclis Üyesi İsmail Bayraktar ve yetkililer verdi. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, organizasyonda emeği geçen yetkililere teşekkür plaketi takdim etti. – ANTALYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu